HAKKIMIZDA

1992 yılından itibaren hidrolik makina sektöründe hizmet vermektedir.

 

İlk çalışmalarını vinç imalatında yoğunlaştıran kuruluşumuz balyalama presleri ve diğer hidrolik makinaların da üretimiyle ürün yelpazesini genişletmiştir.

 

Ürün yelpazemiz kağıt balya presi, metal balya presi, hurda demir kesme makası ve presi, shredder, evrak imha, statik kompaktör, konveyör, çöp ayrıştırma tesisleri, kanca vinci, mobil hurda vinci, sabit hurda vinci, süpürgelik sistemi, tromel, üçlü elek gibi geri dönüşüm sektöründe çöpün ayıklanması, balyalanması ve nakliyesinde ihtiyaç duyulan hemen her makinayı içermektedir.

 

Ürettiğimiz makinelerde yüksek kalite ve güvenliğe verdiğimiz önem bize müşteri memnuniyeti ve sektörde "marka" olmamızı sağlamıştır. Özellikle balyalama presleri üzerinde yapılan uzun AR-GE çalışmaları neticesinde hem var olan pazar payımız sağlamlaşmış hem de artmıştır.

 

 Son yıllarda çöp ayrıştırma tesisleri üzerine yoğunlaşarak daha modüler, kurulumu, bakımı kolay işlevse konveyörler geliştirerek, tesis maliyetlerini düşürmek için önemli çalışmalar yapmış bulunmaktayız ve nihayet bu çalışmalarımızın sonuçlarını imalatlarımızda görmekteyiz.

 

Uzman kadrosu ve teknik ekibiyle birlikte yapılan verimlilik analizleriyle yüksek kalitede düşük maliyetli balyalama presleri üretilerek dünya pazarına girme fırsatı yakalanmıştır. Bu bağlamda Doğu Avrupa (Bulgaristan, Yunanistan, Romanya vs...) ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapmaya başlanmış ve diğer ülkelere yönelik çalışmalar da hızla yapılmaktadır.

 

Ürünlerimizin satış sonrası hizmetleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirilmiş ve her türlü teknik destek ürün satış garantisi kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Bizce bu sektördeki en önemli unsur güvenli, kaliteli, dayanıklı ve kolay kullanılabilir ürünler üretmektir. Bu yöndeki çalışmalarımızı sadece bugün değil gelecekte de devam ettirmenin görevimiz olduğuna inanıyoruz.

 

Dönüşüm teknolojisinin gelişmelerine paralel olarak ürünlerimizin yenilenmesiyle birlikte daha temiz bir doğa için çevre kirliliğinin önlenmesine yönelik katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz.

Proje Yönetim

Disan proje yönetim departmanı, Projeler oluşturur, proje başlangıcından bitimine kadar her aşamasını takip eder,yönetir ve tedarik zincirini sağlar.

Zamanında, verimli, iyi programlanmış bir proje yönetimi sağlar.

Kurulum

Disan  montaj ekibi tesisleri kurar, yüksüz testlerini yapar, yüklü saha testlerini(Sıcak çalıştırma) yapar, gerekli performans testlerini yapar ve müşterimizin ilgili personellerine tesisin kullanım, bakım, temizlik ve arıza bulma eğitimlerini verir.

Üretim

Disan, Evsel atık ayıklama tesisleri, ATY (RDF) üretim tesisleri, balya presleri, konveyörler, tambur elekler, parmak elekler, disk elekler, parçalama makinaları, poşet açıcılar, Hurda vinçleri, kompaktörler, çelik konstrüksiyonlari şutlar, yürüyüş yolları, platformlar vb. ekipmanları üretir. Elektrik departmanımız tüm elektrik panolarını, scada kontrol sistemlerini, PLC programlamalarını, makinaların ve tesislerin kablolama ve tesisatlarını yapmaktadır.

Bakım Onarım

Disan servis teknisyenleri, tesis veya ekipmanlarda  oluşan arızaları, ilk olarak telefonda veya internet bağlantısı ile çözmeye çalışır. Eğer çözüm sağlanamıyorsa en hızlı şekilde servis ekipi sahaya yönlendirilerek sorun çözülür. Gerekli olan yedek parçalar stoğumuzda tutulmaktadır.

Disan Hidrolik Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kavaklı Mahallesi Hayati Sokak No:44 Silivri - İstanbul  / Tel : +90 212 723 40 66

info@disanhidrolik.com

Copyright © 2017 Disan Hidrolik